Dus ve Kvet Kabinleri

Beyaz Profil Plexi Cam Duşakabin Montaj Dahil

299'den

Başlayan fiyatlarla

Gün içinde ölçü alınıp montaj yapılarak teslim edilir.Plise sineklik diğer bir adıyla plise sineklik son 2-3 yıldır kullanıma sürülmüş olan ve sektöre yaratıcı ve şık tasarımıyla yeni bir soluk getirmiş olan bir sineklik modelidir. Plise sineklik uzun kullanım ömrü ,sorunlara getirdiği akılcı çözümleri ve kusursuz yapısıyla müşterilerimizin haklı beğenisini kazanmıştır. Plise sineklikteki en önemli aksam tüldür.Plise sineklik her konumda uygulanabilen bir sineklik modelidir.Gerek menteşeli sinekliklerin içe veya dışa açılmasında daraltacağı alanlarda gerekse sinekliği açamıyacağımız kadar önünde engel bulunan durumlarda birebir çözüm kaynağınızdır.Pimapen pencere / kapı , demir doğrama , aliminyum doğrama , ahşap doğrama farketmeksizin evinizi ofisinizi bodrum katınızı , cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alıyoruz.

PLİSE SİNEKLİK VE ÇEŞİTLERİ
Plise sineklik tam bir yenilik olup özellikle balkon kapıları, cam balkon, fransız balkon ve dışa açılan kapılar için ideal bir üründür. Plise sinekliğin açılıp kapanma şekli oldukça basittir. Plise sineklik tek parmak ile açılıp kapanabildiğinden çocuklar için çok büyük bir kolaylıktır. Açıldığında yer işgal etmediğinden her türlü kapılarda kullanılabilir.

-Dikey Plise Sineklik; sineklik sistemlerine yepyeni bir bakış açısı getiren Dikey Plise Sineklik Sistemi, sorunsuzdur ve birçok alternatif çözümü bünyesinde barındırmasıyla diğer sistemlerden çok daha üstündür. Dikey plise sineklik sisteminin üstün ve yenilikçi özellikleri;
» Dikey Plise Sineklik PVC, Ahşap, Alüminyum vb. her türlü doğramada; Menteşeli, Sürme, Hebeschiebe Kapı ve Pencere sistemlerine uygulanabilir,
» Dikey Plise Sineklik hem yatay kapı, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilecek katlanan pliseli tüllere sahiptir.

-Yatay Plise Sineklik; pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir. Yatay Plise Sineklik her türlü iklim koşuluna dayanıklı tüllere sahiptir ve kışın bile ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanım sağlar, Yatay Plise Sineklik pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini farkettirir. Yatay Plise Sineklik balkon camlama önünde uygulanabilen ve gerektiğinde rahatça toplanabilen tek sistemdir.

-Duble Plise Sineklik; Stor kapı sineklikleri gibi tülü toplayan sert yay mekanizması bulunmaması ve istenildiği zaman istenildiği yerde bırakılması sayesinde rahat kullanım imkânı sağlar, Stor sinekliğin sorunsuz alternatifidir. Duble Plise Sineklik kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini istediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz. Alt ve üste eşit basan sağlam tekerlek sistemi ile çocukların bile rahatça kullanabileceği bir sistemdir.


 

 

Batıkent Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bul. Vedat Topçuoğlu Lisesi Yanı (Aydınlar Sitesi C blok Altı) ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP

0532 609 89 55 - 0533 380 18 07
Lütfen Teknik Bilgi ve Fiyat için Cep Telefon Numaralarımızdan Ulaşınız.
Copyright © 2017 www.dusakabingaziantep.com all right reserved

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | İletisim 
© 2003 - 2017 Her hakkı saklıdır. Web Tasarım rıza_halfe